Zvolte si typ nemovitosti

Výběr bytů

Který si vyberete ?

Výběr bytů v projektu

Rodinný dům a pozemek 10924m2

cena v RK
Celkem 13 fotografií, zobrazit všechny
Cena:
cena v RK
Popis nemovitosti:

Máme pro Vás k dispozici rodinný dům o rozloze 100 m2, který má dispozici 3+1. Tato nemovitost zahrnuje také stodolu, kamennou stáj pro dva koně a půdní prostor, který nabízí další možnosti využití. Dům pochází z roku 1890 a je postaven z kombinace kamene a cihel.
V roce 2020 byl k domu přistavěn nový objekt, který obsahuje koupelnu, WC a špíz. Topení v domě je momentálně zajišťováno kotlem Dakon s emisní třídou 3, který pracuje na tuhá paliva. Dům je vybaven etážovým topením v mědi. Okna jsou původní a střecha je pokryta pálenými taškami. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci je svedena do jímky. Na pozemku se nachází také 18 metrů hluboká kopaná studna pro zajištění vody.
K nemovitosti náleží také další stavba o rozměrech 7,7 m x 3,6 m, která může sloužit jako skladovací prostor, dílna nebo přístřešek pro auto.
Součástí prodeje je rozlehlý pozemek o rozloze 10.924 m2, který nabízí možnost chovu koní, ovcí, krav nebo využití jako ovocný sad či vlastní les. Tento pozemek byl dříve využíván jako pastvina pro koně a krávy a část pozemku je vybavena elektrickými ohradníky.
Dále je možnost využít pozemek pro stavbu dalšího domu, což umožňuje uzemní plán obce.
Nemovitost se nachází v malé vesnici Nová Ves, která je součástí obce Důl v okrese Pelhřimov. Vesnice je klidným místem situovaným asi 1,5 km severovýchodně od Dolu. V blízkosti protéká Kejtovský potok, který je pravostranným přítokem řeky Trnavy. Veškerá občanská vybavenost je dostupná ve městě Pacov, které je vzdáleno pouhých 3 km.
Tato nemovitost nabízí unikátní příležitost pro ty, kteří hledají kombinaci rustikálního bydlení, možnost chovu zvířat a rozsáhlého pozemku pro další využití. Pro více informací nebo prohlídku neváhejte nás kontaktovat.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
NP08192
Operace:
Prodej
Adresa:
Důl 16
K nastěhování od:
29.1.2024
Plocha pozemku:
10924 m2
Plocha zastavěná:
315 m2
Plocha pozemku:
10924 m2
Stav objektu:
Před rekonstrukcí
Konstrukce:
Smíšená
Umístění objektu:
Klidná část obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 27' 46.267"N, 15° 01' 55.985"E
zoom