Zvolte si typ nemovitosti

Výběr bytů

Který si vyberete ?

Výběr bytů v projektu

RD 5+kk se zahradou, Tuřice u Prahy

10.900.000 ,-
včetně provize RK a realitního servisu
Celkem 30 fotografií, zobrazit všechny
Cena:
10.900.000 ,- včetně provize RK a realitního servisu
Popis nemovitosti:

Chcete nový dům? Chcete si ho dodělat podle svého? Potřebujete rychle bydlet? Chcete se vyhnout rozmarům úředníků při žádosti o stavební povolení? Pokud je Vaše odpověď ANO, máme pro Vás řešení!

Exkluzivně nabízíme k prodeji rozestavěný rodinný dům v Tuřicích u Prahy, ve směru dálnice D10, 24 km (15 minut) od stanice metra Černý most.

Dům je před dokončením, pro dokončení interieru chybí jen obložky, dveře, kuchyňská linka, sprchová zástěna. Osvětlení je instalováno téměř vše, k dispozici je i příprava na designové obvodové LED osvětlení kuchyně a obýváku. Za velmi krátkou dobu lze bydlet a exterier dokončit později.

Dům s dispozicí 5+kk má užitnou plochu 144 m2, zastavěnou plochu 176 m2 a je umístěn v okrajové a klidné části obce. Celková plocha pozemku je 813 m2. Dům se sestává z hlavní místnosti s obývací a kuchyňskou částí, 3 samostatných pokojů, pracovny, dvou šaten, technické místnosti a dvou koupelen a spíží. V celém domě je instalováno podlahové topení, napojené na tepelné čerpadlo IMMERGAS MAGIS PRO 9 V2 a akumulační nádrž.
Voda je z vlastní vrtané studny, 45 m hlouboké, přivedena do technické místnosti, kde je tlaková nádoba a ovládání čerpadla. Vedle toho je přivedeno i rezervní potrubí pro napojení na případný obecní vodovod. Do šachty vrtu je přiveden elektrický kabel z rozvaděče jako rezerva pro budoucí potřeby elektřiny na zahradě (bazén, výřivka, zahradní domek, …). Odpad je přečerpáván do tlakové kanalizace.
Do obytných místností jsou rozvedeny kabely na TV, internet a zabezpečovací zařízení. Datové kabely k zabezpečení jsou rozvedeny i na rozích vně domu, pro instalaci čidel nebo kamer.
Ovládání osvětlení je dotykovými vypínači s podporou Google Home a ovládáním pomocí Google Asistent. V obývací části a kuchyňské části je po obvodu stropu prostor pro instalaci designového LED osvětlení. Hlavní osvětlení obývacího prostoru je barevně nastavitelné a dálkově ovládané.
V domě jsou 2 koupelny. Jedna, hlavní, která je umístěná u dvou samostatných pokojů a u pracovny a druhá je umístěna za ložnicí. K ložnici je také k dispozici vlastní šatna. V jednom ze samostatných pokojů je zhotovena příprava na umyvadlo a vlastní vchod a tím umožňuje tuto místnost využít k podnikání (kancelář, salon, sklad, …).
Do centrální místnosti vede komín, který je připravený na krbová kamna. V podlaze kuchyňské části jsou vyvedeny kabely k připojení varné zóny pro kuchyňský ostrůvek.
V technické místnosti je dost místa i na umístění pračky, sušičky, lednice nebo mrazáku.
Střešní kostrukce je vazníková, střešní krytina je exkluzivní šedá taška KMB BETA ELEGANT.
Dům působí velmi pozitivně a nadstandardně jak uvnitř, tak i zvenku.

Detailní technický popis je na vyžádání u makléře nabídky. U této nabídky je k dispozici virtuální prohlídka. Nabídková cena je včetně provize RK.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
NP06639
Operace:
Prodej
Adresa:
Tuřice 128
K nastěhování od:
29.12.2023
Plocha pozemku:
813 m2
Plocha zastavěná:
176 m2
Plocha terasy:
14 m2
Plocha pozemku:
813 m2
Stav objektu:
Ve výstavbě
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Klidná část obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
En. náročnost:
158 kWh/m2/rok
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 15' 10.918"N, 14° 46' 12.417"E
zoom