Zvolte si typ nemovitosti

Výběr bytů

Který si vyberete ?

Výběr bytů v projektu

Pronájem prostorného bytu s terasou, zahrádkou, sklepem a dvěma parkovacími stáními

cena v RK
Celkem 31 fotografií, zobrazit všechny
:
Cena:
cena v RK
Popis nemovitosti:

PRONAJATO!

K dlouhodobému pronájmu Vám nabízím velmi prostorný byt 3/4+kk s velkou zastřešenou terasou, zahrádkou, prostorným sklepem a dvěma parkovacími stáními v klidné části obce Dolní Břežany.
Velkými benefity jsou také krb, vyšší stropy v bytě a mnoho důležitých prostor na skladování věcí.

Byt o celkové ploše 133 m2 tvoří kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj, který je opticky rozdělen na dvě části, z nichž jednu lze využít jako ložnici či pracovnu. Dále jsou zde 2 velmi prostorné samostatné pokoje, koupelna s WC, samostatné WC, technická místnost s velkým úložným prostorem a komora s umyvadlem, která může být využita třeba jako samostatná kuchyňka pro jeden z pokojů. V zádveří domu před dveřmi do bytu se navíc nachází další komora pod schody pro uložení věcí.
Z obývacího pokoj je přístup na prostornou krytou terasu o velikosti 22 m2 a dále na zahradu velkou cca 63 m2. Na zahradě je vstup po schodech dolů do samostatného sklepa pod terasou, který lze využít třeba jako dílnu, nebo prostor na skladování. K bytu náleží navíc dvě parkovací stání přímo před domem.

Částečně vybavený byt se nachází v přízemí zatepleného, cihlového, dvoupodlažního domu pouze se dvěma byty. Orientace obývacího pokoje, kuchyně, terasy a zahrady je na jih, což zaručuje dostatek slunečního svitu během celého dne. Okna pokojů jsou na sever, kuchyně a koupelna mají okno na západ.
Vytápění bytu i ohřev teplé vody jsou zajištěny plynovým kotlem v technické místnosti.
Byt je chráněn zabezpečovacím systémem.

Obec Dolní Břežany je respektovaná a vyhledávaná pro svůj územní rozvoj, veřejný prostor, i moderní architekturu. U domu se nachází autobusová zastávka, odkud se dostanete do centra obce anebo opačným směrem přímým autobusem na tramvaj až do Modřan. Centrum obce Dolní Břežany je doplněno parkem, veřejným prostorem, dětskými hřišti i dostatečným zázemím s obchody a službami tolik nezbytnými pro komfortní moderní život. V obci je zázemí i pro sportovní a kulturní vyžití dětí i dospělých – posilovna, jógové prostory, dětský plavecký bazén, ZUŠ, dětské centrum, knihovna pro děti i dospělé aj. Státní i soukromá škola i školka jsou zde samozřejmostí.

Typ nemovitosti:
Byt
Číslo nemovitosti:
NP08470
Operace:
Pronájem
Vlastnictví:
Osobní
Adresa:
Dolní Břežany
K Točné 361
K nastěhování od:
1.1.2024
Plocha terasy:
22 m2
Podlaží:
1. podlaží z 1 podlaží celkem
Stav objektu:
Velmi dobrý
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Klidná část obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 57' 55.584"N, 14° 26' 51.331"E
zoom