Zvolte si typ nemovitosti

Výběr bytů

Který si vyberete ?

Výběr bytů v projektu

Prodej stavebního pozemku s garážemi o celkové rozloze 4311 m2, Rokycany-Pavlovsko

6.700.000 ,-
Celkem 13 fotografií, zobrazit všechny
Cena:
6.700.000 ,-
Popis nemovitosti:

Hledáte klidné a příjemné místo, kde osobní prostor a soukromí není opravdu žádný problém?
Pak je tato nabídka právě pro vás!

Prodávám velkorysý stavební pozemek o celkové výměře 4311 m2, na kterém se stále nachází nadstandardně vybavený nízkoenergetický rodinný dům o dispozici 2+kk s celkovou zastavěnou plochou 61 m2. (který není předmětem prodeje)

Pozemek je nově oplocený a má veškeré funkční a kolaudované přípojky a náležitosti – zejména přívod elektřiny, vlastní vrtanou studnu, ČOV i retenční nádrže na likvidaci splaškových i dešťových vod.

Je třeba zmínit, že součástí prodeje je i zakoupený stavební i elektroinstalační materiál se všemi doklady blížící se k částce 400 000,– Kč. Dále jsou součástí celkové kupní ceny dvě garáže, jedna plechová a druhá moderní dvougaráž s dálkově ovládanými vraty a komfortním prostorem. Široký vjezd na pozemek je opět plně dálkově ovládán robustní bránou. Vše je stále součástí celkové kupní ceny!

Pozemek se nachází v obci Dobřív v katastrálním území Pavlovsko v okrese Rokycany, v klidné a žádané lokalitě s dobrou dostupností do Plzně i Prahy. V okolí je mnoho možností pro sportovní i kulturní vyžití, jako je například zámek Kozel, rozhledna Jiráskova chata, cyklostezky, rybníky a lesy. Pozemek nabízí také možnost výstavby opravdu velkého rodinného domu v naprostém soukromí a přírodě opravdu na dosah ruky.

Pokud máte zájem o prohlídku nebo další informace, neváhejte mě kontaktovat.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
NP08994
Operace:
Prodej
Adresa:
Rokycany
K nastěhování od:
30.6.2024
Plocha pozemku:
4311 m2
Plocha pozemku:
4311 m2
Umístění objektu:
Klidná část obce
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 47' 25.721"N, 13° 38' 29.461"E
zoom