Zvolte si typ nemovitosti

Výběr bytů

Který si vyberete ?

Výběr bytů v projektu

Prodej stavebního pozemku 498 m2 s možností komerčního i vlastního bydlení Praha 9 Letňany - Kbely

cena v RK
Celkem 7 fotografií, zobrazit všechny
Cena:
cena v RK
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji pozemek v Praze 9 Letňany – Kbely, ideální pro rodinný dům, nebo bytový dům.

Hledáte místo, kde byste si mohli postavit dům podle svých představ? Chcete bydlet v klidné a zelené části Prahy, ale zároveň mít všechny potřebné služby a dopravní spojení na dosah? Pak je tato nabídka právě pro vás!

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové zastavené ploše 498 m2, který se nachází na ulici Toužimská. Na pozemku se nachází aktuální rodinná zástavba určená k celkové rekonstrukci.
Pozemek je vhodný k výstavbě pro bydlení rodinného domu či bytového domu, nebo také objekty služeb. Můžete si zde vybudovat dům podle vašich přání a potřeb, ať už hledáte prostor pro sebe, svou rodinu nebo pro podnikání. Pozemek je napojen na elektřinu, vodu a kanalizaci. Pozemek není zatížen žádnou zástavou ani věcným břemenem. Vizualizace možného využití je součástí inzerce.

V okolí najdete veškerou infrastrukturu, jako je škola, školka, sportoviště, obchody, lékař a další. V blízkosti pozemku je zastávka autobusu MHD se spojením na Metro C, takže se snadno dostanete do centra města nebo na letiště.

Cena pozemku je konečná a zahrnuje všechny poplatky a provize. Pokud máte zájem o tuto nabídku, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle nebo e-mailové adrese. Rádi vám poskytneme více informací a domluvíme prohlídku.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
NP08585
Operace:
Prodej
Adresa:
Praha
Praha 18
Toužimská 53
K nastěhování od:
31.3.2024
Plocha pozemku:
498 m2
Plocha pozemku:
498 m2
Umístění objektu:
Klidná část obce
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 08' 13.704"N, 14° 31' 2.294"E
zoom