Zvolte si typ nemovitosti

Výběr bytů

Který si vyberete ?

Výběr bytů v projektu

Prodej stavebního pozemku 468 m², Všestary - Menčice

2.990.000 ,-
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Celkem 5 fotografií, zobrazit všechny
Cena:
2.990.000 ,- Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Popis nemovitosti:

Hledáte místo pro svou budoucí investici nebo sníte o vlastním koutu klidu v přírodním ráji? Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek v idylické vesnici Menčice, která je součástí obce Všestary v okrese Praha-východ.
Pozemek má zastavěnou plochu o rozloze 122 m² a celkovou plochu 468 m². Na pozemku se nachází hrubá stavba, která čeká na své dokončení podle vašich představ. Součástí stavby je i garáž. Na pozemku se nachází studna. Na vyžádání je možné zaslat fotky vnitřních prostor stavby.

Tento unikátní pozemek se nachází přímo u rybníka, kde si můžete vychutnávat nejen klidné rybářské odpoledne, ale i krásné výhledy na okolní lesy a nebo navštívit malebnou restauraci na břehu rybníka. Menčice leží pouze 1 km na východ od Všestar, nabízí perfektní kombinaci klidného venkovského života s výhodami blízkosti hlavního města. Lokalita je ideální pro ty, kdo hledají únik z ruchu města, avšak stále chtějí být v dosahu civilizace. Protékající říčka Mnichovka dodává lokalitě kouzlo a harmonii.

Kontaktujte nás pro více informací nebo pro domluvení prohlídky pozemku. Těšíme se na vaši návštěvu v Menčicích, kde se snoubí krása přírody s pohodlím pro vaše plány. Nabízíme k prodeji pozemek v části obce Menčice u rybníka.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
NP09010
Operace:
Prodej
Adresa:
Všestary
Hlavní 19
K nastěhování od:
21.5.2024
Plocha pozemku:
468 m2
Plocha pozemku:
468 m2
Umístění objektu:
Klidná část obce
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 57' 10.210"N, 14° 41' 58.628"E
zoom