Zvolte si typ nemovitosti

Výběr bytů

Který si vyberete ?

Výběr bytů v projektu

Prodej pozemku (zahrady) k možné výstavbě rekr. objektu, Svitavy, Předměstí

1.449.000 ,-
Celkem 22 fotografií, zobrazit všechny
Cena:
1.449.000 ,-
Popis nemovitosti:

Nabízím k prodeji pozemek (zahradu) o celkové výměře 805 m2, na kterém může být postavený objekt pro rodinnou rekreaci, nebo menší rodinný domek ve Svitavách v části obce Předměstí.
Na pozemku stojí zděný objekt s číslem evidenčním – evidovaný jako jiná stavba, na zast. ploše 32 m2, sloužící ke skladu nářadí. Stavba je v původním dobře udržovaném stavu.
Zahrada bez objektu má výměru 773 m2, nachází se v menší chatové oblasti směrem na Moravskou Třebovou v lokalitě Za Jatkami. Oblast navazuje na průmyslovou zónu a obchodní centra včetně UNI HOBBY. Přístup k pozemku je po zpevněné cestě, v současné době se v okolí dodělává nový kruhový objezd s napojením na obchvat kolem Svitav.
Pozemek celý oplocený se vstupní brankou a bránou, je rovinatý, zatravněný, kolem plotu se nachází ovocné stromy. Pozemek je pravidelně udržovaný – sekaný.
Na pozemek je dovedena vodovodní přípojka s vlastním vodoměrem a elektřina. U stavby je vybudována nová odpadní nádrž na dešťovou vodu.
Pozemek je vhodný pro všechny, kdo rádi zahradničí, nebo odpočívají na klidném místě, nebo hledají vhodný pozemek pro klidné trvalé bydlení s výstavbou menšího domku.
Dostupnost do této lokality je cca 2 km přímo z centra města.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
NP08794
Operace:
Prodej
Adresa:
Svitavy
Za Jatkami 295
K nastěhování od:
21.3.2024
Plocha pozemku:
805 m2
Plocha pozemku:
805 m2
Umístění objektu:
Klidná část obce
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 45' 26.323"N, 16° 29' 24.090"E
zoom