Zvolte si typ nemovitosti

Výběr bytů

Který si vyberete ?

Výběr bytů v projektu

Prodej dvou sousedících pozemků o celkové výměře 578 m²

2.150.000 ,-
Celkem 8 fotografií, zobrazit všechny
:
realitní makléř: Jana Kolouchová
Bc. Jana Kolouchová
telefon: +420 602 802 496
jana.kolouchova@re-max.cz
Cena:
2.150.000 ,-
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji pozemek pro bydlení o rozloze 578 m², nacházející se v obci Holubov, okresu Český Krumlov. Tento pozemek vznikne propojením dvou sousedních pozemků o rozloze 361 m² a 217 m². Pozemek je situovaný u místní komunikace, která končí pod Kletí a přímo sousedí se zástavbou dalších rodinných domů. Na pozemek je zpracován projekt na výstavbu galerie, ale je zde vzhledem k 35 % zastavitelnosti především možnost výstavby vašeho vysněného domova. Pozemek se nachází ve IV. pásmu chráněné krajinné oblasti. Vzhledem k jeho umístění v zastavěné části obce je tento pozemek dle územního plánu určen pro výstavbu RD. Na pozemku jsou přípojky na všechny sítě – plyn, elektřina, voda i kanalizace.
Svou polohou a snadnou dostupností a i díky veškeré občanské vybavenosti, jako jsou školy, školky, obchody či zdravotní zařízení, se tento pozemek stává ideálním místem pro život pro rodiny s dětmi i pro jednotlivce, kteří ocení zdravé prostředí.
Díky blízkosti přírody a možnosti výletů do okolních malebných obcí zde budete mít neustálý pocit volnosti a klidu. V okolí se nachází také několik cyklostezek a turistických tras, které Vám umožní aktivní trávení volného času.
Pozemek pro bydlení v obci Holubov je skvělou investicí do vaší budoucnosti. Buďte tvůrcem vlastního domova a vytvořte si zde svůj prostor plný pohody a štěstí.
V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat, ráda vám poskytnu další informace a příp. se domluvíme na termínu prohlídky.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
NP08502
Operace:
Prodej
Adresa:
Holubov
K nastěhování od:
2.1.2024
Plocha pozemku:
578 m2
Plocha pozemku:
578 m2
Umístění objektu:
Klidná část obce
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
48° 53' 20.782"N, 14° 19' 22.350"E
zoom