Zvolte si typ nemovitosti

Výběr bytů

Který si vyberete ?

Výběr bytů v projektu

Prodej chaty/domu 74 m2, Zahorčice

cena v RK
Celkem 20 fotografií, zobrazit všechny
:
realitní makléř: Pavel Škrna
Mgr. Pavel Škrna
telefon: +420 776 703 194
pavel.skrna@re-max.cz
Cena:
cena v RK
Popis nemovitosti:

Nabízíme Vám ke koupi zděnou chatu s číslem evidenčním na krásném místě nad údolím řeky Vltavy, u obce Zahorčice u Boršova nad Vltavou, zhruba 8 km od Českých Budějovic. Nemovitost je postavena na polosamotě, nad chatovou osadou jako nejvýše položená chata, což zaručuje naprosté soukromí.
Chata o dispozici 4 + 1 má obytnou plochu zhruba 74 m2 a celý pozemek je velký 481 m2. Pozemek je v soukromém vlastnictví a je též součástí prodeje. Na parcele se dále nachází dřevěný zastřešený zahradní domek v současné době používaný jako sklad nářadí a techniky.
Na domě započala rekonstrukce. Mimo jiné bylo z pórobetonových tvárnic dozděno podkroví, byly zhotoveny nové krovy s plechovou střešní krytinou. Plastová okna jsou zakoupena je třeba je doinstalovat. Na pozemku byly realizovány rozsáhlé terénní úpravy, byl vylepšen příjezd a postavena velká opěrná zeď, pomocí které byl pozemek upraven do roviny.
Voda je čerpána ze studny, ale není v tuto chvíli dovedena do chaty (vzdálenost studny od domu je zhruba 2 metry). Odpady jsou svedeny do jímky, vytápění je řešeno krbovými kamny, která jsou v obou přízemních pokojích.
Hledáte-li nemovitost k delším pobytům či víkendovému relaxu, kde lze trávit čas např. rybařením či koupáním v řece, kde lze relaxovat v přírodě a zároveň chcete být v těsném dosahu Českých Budějovic, tak je tento dům ideální právě pro Vás. Chata na takto krásném místě se prodává jen výjimečně. Podrobnosti příjezdu Vám vysvětlím při telefonickém rozhovoru nebo na prohlídce nemovitosti. Právě pro více informací či domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat. Rád Vám ukážu, co tato nemovitost a toto místo nabízí osobně na prohlídce.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
NP07325
Operace:
Prodej
Adresa:
Boršov nad Vltavou 11
K nastěhování od:
23.2.2024
Plocha pozemku:
481 m2
Plocha zastavěná:
47 m2
Plocha pozemku:
481 m2
Stav objektu:
Velmi dobrý
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Klidná část obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
48° 54' 55.616"N, 14° 24' 35.676"E
zoom