Zvolte si typ nemovitosti

Výběr bytů

Který si vyberete ?

Výběr bytů v projektu

Pozemek vedle Japonské zahrady v botanické zahradě v Troji!

10.000.000 ,-
včetně provize RK a právních služebčetně provize RK a právních služeb
Celkem 11 fotografií, zobrazit všechny
Cena:
10.000.000 ,- včetně provize RK a právních služebčetně provize RK a právních služeb
Popis nemovitosti:

Pozemek vedle Japonské zahrady v botanické zahradě v Troji!
 
Nabízím k prodeji nádherný pozemek, který je součástí botanické zahrady v pražské Troji. Tato půvabná zahrada obklopena rozmanitou vegetací a letitými stromy, je díky své přírodní atmosféře doslova balzámem pro duši.

Položena je hned vedle nové moderní restaurace Botanická na talíři, která je součástí Ornamentální zahrady. Tato venkovní expozice patří k těm nejstarším v botanické zahradě a stala se srdcem a centrem všeho dění.

Samotný pozemek je veden jako rekreační plocha – využívat ho můžete jako odpočinkovou zahradní oázu pro soukromé účely, zahradničit zde, relaxovat a užívat si svůj kousek přírody uprostřed metropole, s možností výstavby menšího zahradního domku.

Z účelu pozemku vyplývají ale také rozmanité možnosti jeho využití k podnikatelským záměrům v oblasti turistického ruchu, rekreačních, naučných či poznávacích aktivit. Vybudovat zde lze například nekryté sportovní či dětské hřiště, skautskou základnu, organizovat tábory pro děti nebo ekologické centrum s možností výstavby menší klubovny a patřičného zázemí.

Další možností je například prodejna květin a suvenýrů nebo sezonní stánek s občerstvením, který by doplňoval zázemí Botanické zahrady. Fantazii se meze nekladou, důležitou podmínkou je zachování významného podílu zeleně a přírodního charakteru území.

Toto místo i jeho přilehlé okolí má nepopsatelnou atmosféru, doporučuji proto osobní prohlídku. Pozemek představuje strategickou investici na oblíbeném místě, kam se za odpočinkem vydávají Pražané i turisté z ČR a celého světa, a tím pádem i jistotu dobře uložených peněz. Osobně vám rád sdělím další podrobnosti a informace k možnostem využití pozemku.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
NP08230
Operace:
Prodej
Adresa:
Praha
K nastěhování od:
24.7.2024
Plocha pozemku:
759 m2
Plocha pozemku:
759 m2
Umístění objektu:
Klidná část obce
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 07' 25.583"N, 14° 25' 39.936"E
zoom