Zvolte si typ nemovitosti

Výběr bytů

Který si vyberete ?

Výběr bytů v projektu

Králův Dvůr Levín - slunný pozemek pro RD

cena v RK
cena zahrnujreslužby realitní kanceláře včerně právního servisu
Celkem 18 fotografií, zobrazit všechny
:
realitní makléř: Markéta Stanová
Ing. Markéta Stanová
telefon: +420 724 009 484
marketa.stanova@re-max.cz
Cena:
cena v RKcena zahrnujreslužby realitní kanceláře včerně právního servisu
Popis nemovitosti:

Chcete bydlet v přírodě na okraji vyhledávané chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko a přesto kousek od Prahy? Právě pro Vás představuji stavební pozemek v Levíně u Berouna. Levín je součástí města Králův Dvůr, který leží jihozápadně od Prahy a tudíž se jedná o velice atraktivní lokalitu se skvělou dostupností na Prahu (po D5 20 min), Beroun (8 min), Plzeň (35 min). Autobusové spoje do okolních měst (včetně MHD) a železniční zastávka.
Králův Dvůr centrum, které je od pozemku vzdáleno pouhých 5 minut autobusem, nebo 3 minuty autem, poskytuje veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, obchody, pošta, lékař atd.). V Berouně, který je dnes již spojený s Královým Dvorem se nachází kvalitní zdravotnická zařízení, srovnatelná s Prahou, sportovní i společenské vyžití.

Pozemek je dle územního plánu určen k výstavbě rodinného domu, plocha BV- BI.2 bydlení individuální venkovského typu. Koeficient zastavěnosti KZ pro jednobytové domy 0,60, KZ pro dvojbytové domy 0,85. Vzhledem k velikosti pozemku jsou přípustné RD o 2 bytových jednotkách nebo dvojdomy se společným vjezdem na pozemek. Pozemek je vhodný jak pro individuální bydlení, tak pro investici.
Součástí inzerce je návrh vizualizace domu s 2 bytovými jednotkami o celkové užitné ploše 177 m2 celý dvojdům, cena 7,9mil. – 3,95mil na jednotku dispozičně 4+kk o výměře 89m2. Garáž může být postanena samostatně na přání klienta.
Na pozemku se nachází vodovodní přípojka s vodovodní šachtou, sloupek s elektrickou přípojkou a elektroměrem. Dle vyjádření stavebního úřadu lze dobudovat kanalizační přípojku, nebo odpad řešit domovní čističkou odpadních vod.
Pozemek je vhodný také k výstavbě většího domu s využitím k podnikání.

Koupi pozemku lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v případě zájmu vyřídíme na míru.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
NP08669
Operace:
Prodej
Adresa:
Králův Dvůr
K nastěhování od:
19.4.2024
Plocha pozemku:
2059 m2
Plocha pozemku:
2059 m2
Umístění objektu:
Klidná část obce
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 55' 47.284"N, 14° 00' 5.094"E
zoom